TEN on noorte­organisatsioon, mis pakub kodaniku­haridust läbi Euroopa Noorte­parlamendi sessioonide, noorte omaalgatuste ja demokraatia­kooli.

Kohtu teiste aktiivsete noortega, harjuta inglise keelt ja esinemisoskust ning omanda teadmisi ühiskonnas aktuaalsetel teemadel.

Euroopa Noorteparlamendi 19. Eesti Riikliku Foorumi peakorraldajad

Meil on hea meel teatada, et 19. Eesti Riikliku Sessiooni peakorraldajateks on Õnnely Roos ja Anette Andresoo! Palju õnne ja jaksu peakorraldajatele!

Hoidke silm peal ka sessiooni Facebooki lehel!


We are happy to announce the Head Organisers of the 19th Estonian National Forum are Õnnely Roos and Anette Andresoo! We wish them all the best with the forum!

Keep an eye on the session’s Facebook page!

Linn Lilleliseks 2018 peakorraldajad

Meil on hea meel välja kuulutada selleaastased Linn Lilleliseks peakorraldajad Anni Kurmiste ja Stiina Salumets!

Infot ja pilte eelmistest aastatest ning edaspidiseid kutseid leiab ürituse Facebooki lehelt

Palju õnne ja edu korraldajatele!

VI Ülikoolifoorumi peakorraldajad

Meil on hea meel teatada, et VI Ülikoolifoorumi peakorraldajateks on Matthijs Quaijtaal ja Triin Ilves! Palju õnne ja jaksu peakorraldajatele!
Hoidke silma peal ka sessiooni Facebooki leheküljel

We are happy to announce the Head Organisers of the VI University Forum, Matthijs Quaijtaal and Triin Ilves! We wish them all the best with the forum!
Keep an eye on the session’s Facebook page

Valiti uus juhatus ja revisjonikomisjon 2017-2018

MTÜ Tegusad Eesti Noored Üldkogul, mis toimus 27. mail 2017 Spring Hub'is valis üldkoosolek organisatsiooni uue revisjonikomisjoni ja juhatuse koosseisud. 

Juhatuse koosseisu 2017-2018 kuuluvad:

Diana Vederik (diana.vederik@ten.ee) - President
Laura Unt (laura.unt@ten.ee) - Asepresident ja delegatsioonid
Linda Vaher (linda.vaher@ten.ee) - Rahvusvahelised suhted ja BNC
Jaana Sild (jaana.sild@ten.ee) - Finants
Liisbet Teemaa (liisbet.teemaa@ten.ee) - Understanding Europe, kommunikatsioon ja katuse organisatsioonid
Anneliis Saarend (anneliis.saarend@ten.ee) - Liikmed ja regionaalne areng

20638319_1640327982645373_980683328791690146_n

Revisjonikomisjoni koosseisu 2017-2018 kuuluvad Elina Udekjul ja Annemari Sepp.

18765833_1558363094175196_3197364421126820897_n

TEN soovib õnne kõigile valituks osutunutele.