TEN on noorte­organisatsioon, mis pakub kodaniku­haridust läbi Euroopa Noorte­parlamendi sessioonide, noorte omaalgatuste ja demokraatia­kooli.

Kohtu teiste aktiivsete noortega, harjuta inglise keelt ja esinemisoskust ning omanda teadmisi ühiskonnas aktuaalsetel teemadel.

18. Riikliku Foorumi delegaatide kutse on avatud!

Image may contain: 3 people, text

Tule ja võta osa selle sessiooni maagiast!

Sessiooni teema on "The youth's commitment to human rights and perception of universal values". Selle teemaga on meie eesmärk uurida kuidas me kõik saaksime panustada õiglasse ühiskonda ning jõustada võrdõigusi. Kui tunned, et teema sind kutsub ning sooviksid arutada, väidelda ning lahenduse leida, kandideeri kohe!

Sessioon toimub Tallinnas 22-26 oktoobril. Osalustasu 5 päeva eest on 20 €. Kui sa pole veel kindel, kas peaks kandideerima, kaalu seda, et kõik ööbivad Pirita TOP Hotellis!

Eesti delegaatide kandideerimisvormi leiab siit, sealt leiab ka täpsemat informatsiooni sessiooni kohta. Kandideerida saab kuni 9. oktoobrini!

Rohkem infot saab ka sessiooni Facebooki lehelt.

Küsimuste korral pöörduge julgesti meie poole juhatus@ten.ee

VIUF otsib peakorraldajat!

Tulemas on Euroopa Noorteparlamendi Ülikooli Foorum Eestis! Me otsime PEAKORRALDAJAID VI Ülikooli Foorumi jaoks, mis leiab aset 2018.aasta kevadel/suvel.

Kandideerimisavalduse lingi leiate siit: http://bit.ly/2xwJvV3 ning kandideerida saab kuni 12.oktoobrini!

Küsimuste või murede puhul võtke kindlasti meiega ühendust juhatus@ten.ee

Image may contain: 5 people, text

Pildi autor on Hans Hubert Sams

Valiti uus juhatus ja revisjonikomisjon 2017-2018

MTÜ Tegusad Eesti Noored Üldkogul, mis toimus 27. mail 2017 Spring Hub'is valis üldkoosolek organisatsiooni uue revisjonikomisjoni ja juhatuse koosseisud. 

Juhatuse koosseisu 2017-2018 kuuluvad:

Diana Vederik (diana.vederik@ten.ee) - President
Laura Unt (laura.unt@ten.ee) - Asepresident ja delegatsioonid
Linda Vaher (linda.vaher@ten.ee) - Rahvusvahelised suhted ja BNC
Jaana Sild (jaana.sild@ten.ee) - Finants
Liisbet Teemaa (liisbet.teemaa@ten.ee) - Understanding Europe, kommunikatsioon ja katuse organisatsioonid
Anneliis Saarend (anneliis.saarend@ten.ee) - Liikmed ja regionaalne areng

20638319_1640327982645373_980683328791690146_n

Revisjonikomisjoni koosseisu 2017-2018 kuuluvad Elina Udekjul ja Annemari Sepp.

18765833_1558363094175196_3197364421126820897_n

TEN soovib õnne kõigile valituks osutunutele.