TEN on noorte­organisatsioon, mis pakub kodaniku­haridust läbi Euroopa Noorte­parlamendi sessioonide, noorte omaalgatuste ja demokraatia­kooli.

Kohtu teiste aktiivsete noortega, harjuta inglise keelt ja esinemisoskust ning omanda teadmisi ühiskonnas aktuaalsetel teemadel.

EYP Café 30.09.2017 Spring Hub’is

Image may contain: one or more people and indoor

Korraldame järjekordse TENi liikmesürituse! 

Seekord on teemaks EYP ehk Euroopa Noorteparlament - kõik on oodatud jagama oma kogemust ja lugusi erinevatelt sessioonidelt ning eriti on oodatud ka uued huvilised, kes saavad küsida kõike, mida nad tahaksid EYP kohta teada, enne kui ise sellest osa võtavad. Kindlasti tutvustame ka peatselt tulevat 18. Eesti Riiklikut Foorumit ning kuidas sellest osa võtta.

Oodatud olete kõik selle septembri viimast päeva vanade ja uute TENikate, kohvi, tee ning snäkkide seltsis veetma! 

Link Facebook'i event'ile

Valiti uus juhatus ja revisjonikomisjon 2017-2018

MTÜ Tegusad Eesti Noored Üldkogul, mis toimus 27. mail 2017 Spring Hub'is valis üldkoosolek organisatsiooni uue revisjonikomisjoni ja juhatuse koosseisud. 

Juhatuse koosseisu 2017-2018 kuuluvad:

Diana Vederik (diana.vederik@ten.ee) - President
Laura Unt (laura.unt@ten.ee) - Asepresident ja delegatsioonid
Linda Vaher (linda.vaher@ten.ee) - Rahvusvahelised suhted ja BNC
Jaana Sild (jaana.sild@ten.ee) - Finants
Liisbet Teemaa (liisbet.teemaa@ten.ee) - Understanding Europe, kommunikatsioon ja katuse organisatsioonid
Anneliis Saarend (anneliis.saarend@ten.ee) - Liikmed ja regionaalne areng

20638319_1640327982645373_980683328791690146_n

Revisjonikomisjoni koosseisu 2017-2018 kuuluvad Elina Udekjul ja Annemari Sepp.

18765833_1558363094175196_3197364421126820897_n

TEN soovib õnne kõigile valituks osutunutele.