KONTAKT

MTÜ Tegusad Eesti Noored

Reg.nr: 80161668
Aadress: Pärnu maantee 148, 11317, Tallinn
Arveldusarve: EE771010220046983016, SEB

TENiga seotud küsimused, ettepanekud: juhatus@ten.ee
Juhatuse meiliaadress: juhatus@ten.ee
Kuulutused, reklaam, üldinfo: info@ten.ee

TEN.ee kasutamisega seotud küsimused ja mured: jan.janson@ten.ee

Tegusate Eesti Noorte juhatusse kuuluvad:

Jaana Sild (jaana.sild@ten.ee) - President, Finants

Linda Vaher (linda.vaher@ten.ee) - Asepresident, Sisekontroll & Board of National Committees

Stiina Salumets (stiina.salumets@ten.ee) - Asepresident, Liikmed & delegatsioonid

Kaja Silva Aulik (kaja.aulik@ten.ee) - Rahvusvahelised suhted

Jan Robert Janson (jan.janson@ten.ee) - Kommunikatsioon

Loreen Pulk (loreen.pulk@ten.ee) - Riiklikud suhted & katuseorganisatsioonid